İŞ ALANLARIMIZ

   

Doğu ve Güneydoğu’da tüm il ve ilçelerde yapılanmış gıda dağıtım pazarlama birimi Evizler Gıda Paz. San. Tic. Ltd. Şti. Tarafından yürütülmektedir.

Özellikle komşu ülkeler ile iyi ilişkiler neticesinde oluşan ticari atmosferi canlı ilişkilere dönüştürerek gerçekleştirdiği dış ticaret hacmi ile adından söz ettiren Efor İç ve Dış Tic.Ltd Şti. ülke sanayisinin ürettiği ürün ve hizmetleri yurtdışı pazarlarda fırsata dönüştürmüştür. Efor İç ve Dış Tic. kendi bünyesinde 2000 ton taşıma kapasitesi ile Türk sanayisinin ürettiği ürünleri zamanında, hızlı ve üstün hizmet kalite anlayışıyla sağlıklı ve güvenli bir şekilde lojistik hizmetini sunmaktadır.

Grubumuzun farklı iş alanlarından biri de akaryakıt istasyonu işletmeciliğidir. Bu hizmetleri verirken müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız ilimizde sektör bazında aranır hale getirdiği gibi bayiliğini yapmış olduğumu Opet Petrolcülük A.Ş. tarafından hizmet kalitesi, hijyen ve göstermiş olduğu azami gayretlerin bir sonucu olarak 2011 yılında müşteri memnuniyeti klasmanında bölgesinde birincilikle ödüllendirilmiştir.

Grubumuz bir yandan da sanayiye girerek ilk yatırımını Kırklareli ili Lüleburgaz ilçesine bağlı Evren 8 Org. San. Bölgesi’nde ilk 5. yerli Nişasta Bazlı (NŞB) ürün ve türevlerini üreten fabrikayı şirket satın alma yoluyla ortak statüde bünyesine katmıştır.