HAKKIMIZDA

 

 

HAKKIMIZDA

26.12.1996 tarihinde gıda toptancılığı ve ticareti yapmak üzere Gaziantep Ticaret Endustri Merkezi (GATEM) Gıda Toptancılar Sitesi’nde Evizler Gıda ve Temizlik Ürünleri Paz. San. Tic. Ltd. Şti. ünvanı ile ticari hayatına başlamıştır.

Şirketin kuruluş amacı ailenin 1965 yılından bu yana gıda sektörü içerisinde yapmış olduğu ticari faaliyet ve çalışmalarını günün koşulları, çağın gereksinimleri doğrultusunda geliştirerek sürdürmektir.

Firmamız, ürün gamıyla birlikte çalışma hinterlandını da planlanan hedef ve programlar çerçevesinde geliştirerek günümüz dünyasında ömrünü tamamlamış olan klasik gıda toptancılığını yenilikçi bir bakış açısıyla lojistikten finansmana, idari yönetimden sosyal sorumluluğa kadar işletmenin her alanında kendisini yenilemeyi bir prensip haline getirmiştir.

İki günü eşit olan zarardadır mantığı ile Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu Bölgeleri’nin tüm il ve ilçelerinde dayanıksız tüketim malları olan bisküvi, çikolata, şekerleme ve içecek üzerinde ihtisaslaşan firmamız, 2004 yılının ikinci çeyreğinden itibaren daha hızlı ve verimli hizmetler sunabilmek amacı ile Gaziantep 2. Organize Sanayi Bölgesi’nde 10000 m² alana kurulu depolama ve dağıtım merkezinde ticari faaliyetlerine halen devam etmektedir.